MADISON Centrum Handlowe Gdańsk


Galeria Handlowa MADISON to ponad 100 sklepów, restauracji oraz punktów usługowych. Galeria mieści także wygodnie skomunikowany z podziemnym parkingiem Supermarket Piotr i Paweł oraz klub fitness Calypso. Na 3. piętrze znajduje się Centrum Biurowe, Centrum Medyczne
z gabinetami prywatnych lekarzy oraz Klinika Invicta.

 

Wi-Fi

Bezpłatny dostęp do internetu przez Wi-Fi w Madisonie.

Regulamin   

Parking

Galeria handlowa oferuje parking ze 117 miejscami postojowymi w tym 4 miejsca dla osób niepełnosprawnych oraz 2 miejsca dla motocykli. Wjazd na parking znajduje się od ul Gnilnej. Prosimy o zachowanie biletu parkingowego i opłacenie należności za postój w automacie znajdującym się przy wejściu do galerii (poziom -1).

Opłaty:
poniedziałek - sobota                   niedziela
do 1h – bezpłatnie                            do 2h bezpłatnie
2 i 3h – po 3 zł/h                              3 i 4h - po 3 zł/h
od 4 do 6 h – po 5 zł/h                      od 5 do 7h - po 5 zł/h
od 7h – 10 zł/h                                 od 8h - 10 zł/h
 
Opłata za zagubiony bilet wynosi 50 zł.

Pełny regulamin parkingu
 
 
 

Dowiedz się więcej o galeriiW Galerii Handlowej Madison można nie tylko zrobić markowe zakupy dla całej rodziny, ale także odpocząć w miłej atmosferze lub spotkać się z przyjaciółmi. Przy okazji zakupów w Galerii rodzice będą mogli opowiedzieć swoim dzieciom baśnie i legendy lub przeprowadzić małą lekcję historii!

zobacz więcej...Pomagamy!
Przeczytaj więcej na temat naszej dodatkowej działalności, akcjach w których wzięliśmy udział i współpracy z fundacjami.

zobacz więcej...