MADISON Centrum Handlowe Gdańsk


Galeria Handlowa MADISON to ponad 100 sklepów, restauracji oraz punktów usługowych. Galeria mieści także wygodnie skomunikowany z podziemnym parkingiem Supermarket Piotr i Paweł oraz klub fitness Calypso. Na 3. piętrze znajduje się Centrum Biurowe, Centrum Medyczne
z gabinetami prywatnych lekarzy oraz Klinika Invicta.

 

Wi-Fi

Bezpłatny dostęp do internetu przez Wi-Fi w Madisonie.

Regulamin   

Parking

Galeria handlowa oferuje parking ze 118 miejscami postojowymi w tym 5 miejsc dla osób niepełnosprawnych oraz 2 miejsca dla motocykli. Wjazd na parking znajduje się od ul Gnilnej. Prosimy o zachowanie biletu parkingowego i opłacenie należności za postój w kasie znajdującej się przy wyjeździe z parkingu.

Opłaty:
30 minut – bezpłatnie
1 i 2h – 3 zł/h
3 – 5h – 5 zł/h
od 6h – 10 zł/h

Posiadacze Karty Stałego Klienta mogą parkować dodatkowo do 4 h bezpłatnie (szczegóły w zakładce Karta Stałego Klienta – Regulamin Karty).

Pełny regulamin parkingu

Dowiedz się więcej o galeriiW Galerii Handlowej Madison można nie tylko zrobić markowe zakupy dla całej rodziny, ale także odpocząć w miłej atmosferze lub spotkać się z przyjaciółmi. Przy okazji zakupów w Galerii rodzice będą mogli opowiedzieć swoim dzieciom baśnie i legendy lub przeprowadzić małą lekcję historii!

zobacz więcej...Pomagamy!
Przeczytaj więcej na temat naszej dodatkowej działalności, akcjach w których wzięliśmy udział i współpracy z fundacjami.

zobacz więcej...