MADISON Centrum Handlowe Gdańsk
Lorem ipsum

Wszystkie odcienie złota


- przegląd modeli dla niej i dla niego, w które warto zainwestować

 

 

Ile złota jesteś w stanie udźwignąć?

 

Propozycje dla Niego

Poza marką, w wyborze złotego zegarka, mężczyzna powinien kierować się własną estetyką, która sama wyznaczy mu granicę - mówiąc potocznie - ile złota to dla niego za dużo złota. Ważny jest też tryb życia. Jeśli w kalendarzu masz zapisanych wiele eleganckich czy biznesowych spotkań, a w Twojej szafie wiszą przynajmniej 3 garnitury, możesz śmiało postawić na modele o odważnym zdobnictwie. Jedną propozycją jest zegarek Atlantic Seabase ze złotą tarczą. Wykonano go z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a jego szafirowe szkło jest odporne na zarysowania, dzięki czemu zawsze będzie się ładnie prezentował w towarzystwie mankietu koszuli. Wybór uzasadnia też dobra cena – 945zł. Inną propozycją jest zegarek Bulova Classic z wysokiej jakości stali szlachetnej, którego tarcza ma nieco bardziej stonowany, szampański odcień.

Jeśli na co dzień Twój styl jest raczej stonowany, a w dobieraniu ozdobnych dodatków jesteś ostrożny, proponujemy, abyś zdecydował się na model na skórzanym pasku, taki jak na przykład Atlantic Seaway. Ten elegancki zegarek z niezawodnym, szwajcarskim mechanizmem kwarcowym świetnie uzupełni również mniej formalne stylizacje. Alternatywnie, możesz wybrać czasomierz o sportowym designie, jak Bulova Marine Star Chrono, jednak bylibyśmy ostrożni podczas próby dopasowania go do garnituru. Chyba, że przy Twoim trybie życia możesz pozwolić sobie przeważnie na sportowe lub pół-sportowe, casualowe stylizacje, a tzw. „wielkie wyjścia” zdarzają Ci się najwyżej kilka razy do roku.

 

Na galę i koktajle czy do pracy i na business lunch? Propozycje dla Niej

Podobna zasada dotyczy modeli damskich. Zegarki na ozdobnej, delikatnej bransolecie idealnie zastąpią biżuterię i skomponują się z elegancką, odświętną, a nawet wieczorową stylizacją. Wielbicielkom kamieni szlachetnych polecamy model z linii Bulova Diamond. Ten wyjątkowy, pokryty złotem zegarek dodatkowo ozdobiony został prawdziwymi diamentami. Jego cena to 1995zł, ale przecież diamenty to najlepsi przyjaciele kobiety, a przyjaźń jest bezcenna. Inną propozycją jest Atlantic Elegance na delikatnej, plecionej bransolecie. Zegarek ten można nabyć w cenie 1100zł.

Nieco masywniejsze czasomierze – na cięższej bransolecie lub skórzanym pasku – świetnie wpiszą się w bardziej miejski styl, choć równie doskonale poradzą sobie podczas formalnych spotkań. Takie zegarki swoim designem przypominają męskie modele czasomierzy, dzięki czemu mają zdecydowany w odbiorze charakter. Pasują do jeansów, białej koszuli, ale polubią się również ze stylizacjami z sukienką w roli głównej. Oferta modeli takich czasomierzy jest niezwykle szeroka, jednak inwestując w klasyczny design warto zasugerować się marką – po latach zegarek będzie w pełni sprawny i gotowy do przekazania córce, na przykład z okazji jej ślubu. Atlantic Seabase to propozycja czasomierza w dwóch odsłonach - na skórzanym pasku i na masywnej, złotej bransolecie. Wybór powinnaś uzależnić wyłącznie od tego, czy dobrze czujesz się ze zdecydowanymi, złotymi akcentami akcesoriów, czy wolisz je przełamać kolorem paska.