Lorem ipsum

NOWOŚCI W SUBWAY®


ORIENTALNE SANDWICZE I MROŻONA KAWA CHAI WIOSNĄ W RESTAURACJACH SUBWAY®

Rozpoczęła się nowa ogólnopolska kampania marki SUBWAY® – w drugim kwartale roku restauracje proponują sandwicze Kurczak Tikka i Falafel oraz Mrożoną Kawę Chai. Obecność nowości nawiązujących do tradycyjnych orientalnych smaków będzie komunikowana w kampanii wykorzystującej orientalne motywy: zarówno baśniowe, jak i te związane z bogactwem kulturowym Wschodu.

Wraz z początkiem wiosny SUBWAY® proponuje nowość: sandwicz Kurczak Tikka z soczystym, marynowanym w sosie tikka kurczakiem. Będzie mu towarzyszyć Falafel – znany już miłośnikom wegetariańskich sandwiczy sub z aromatycznymi kulkami z ciecierzycy. Popularne receptury wzbogacone są porcją zawsze świeżych warzyw.

Jednocześnie w ofercie sezonowej SUBWAY® pojawi się Mrożona Kawa Chai (dostępna także w wersji na ciepło) – orzeźwiający napój, któremu smak nadaje mieszanka rozgrzewających i aromatycznych przypraw.

Na konsumentów czekają konkursy organizowane za pośrednictwem Facebooka na profilu SUBWAY®. W konkursach internauci będą mieli szansę zdobycia m.in. voucherów na darmowe sandwicze.