MADISON Centrum Handlowe Gdańsk
Lorem ipsum

MADISON FOOD ZONE - już otwarte


 

 

W galerii Madison otworzyliśmy właśnie zupełnie nową strefę gastronomiczną. Nowa strefa to pierwszy etap prowadzonej obecnie na terenie Galerii całościowej rewitalizacji obiektu.

Nowa przestrzeń food-court tzw. MADISON FOOD ZONE została zaaranżowana na II piętrze Galerii Madison, w przestrzeni szklanego frontu z widokiem na Starówkę, tuż nad wejściem głównym do obiektu. W projekcie wykorzystano naturalne materiały w połączeniu ze stalą i szkłem, które doskonale wpisują się w architekturę i kameralny klimat obiektu.  Wymianie uległa także okładzina podłogowa, sufity oraz balustrady.

 

Już dziś w strefie znajdą Państwo ofertę marki Olimp (dania serwowane na wagę), kuchnię tajską w Like Thai oraz sushi bar Ninja Rolls jak również smaczne dania kuchni tureckiej serwowane przez BERLIN DONER KEBAP. Docelowo w strefie MADISON FOOD ZONE do dyspozycji klientów oddanych zostanie 5 lokali gastronomicznych, uzupełnionych o 2 lokale z ofertą uzupełniającą.

Uzupełnieniem strefy jest zlokalizowana na poziomie +1 kawiarnio-lodziarnia Dom Czekolady, oferująca oryginale włoskie lody oraz wyjątkowe ciasta i desery.

Niezmiennie na III piętrze galerii znajdą Państwo 2 lokale gastronomiczne: markę Bioway oraz Subway a na II piętrze restaurację Billy's.