Lorem ipsum

MADISON FOOD ZONE - już otwarte


 

W galerii Madison otworzyliśmy właśnie zupełnie nową strefę gastronomiczną. Nowa strefa to pierwszy etap prowadzonej obecnie na terenie Galerii całościowej rewitalizacji obiektu.

Nowa przestrzeń food-court tzw. MADISON FOOD ZONE została zaaranżowana na II piętrze Galerii Madison, w przestrzeni szklanego frontu z widokiem na Starówkę, tuż nad wejściem głównym do obiektu. W projekcie wykorzystano naturalne materiały w połączeniu ze stalą i szkłem, które doskonale wpisują się w architekturę i kameralny klimat obiektu.  Wymianie uległa także okładzina podłogowa, sufity oraz balustrady.

 

Już dziś w strefie znajdą Państwo ofertę marki Olimp (dania serwowane na wagę), kuchnię tajską w Like Thai oraz sushi bar Ninja Rolls.

Uzupełnieniem strefy jest zlokalizowana na poziomie +1 kawiarnio-lodziarnia Dom Czekolady, oferująca oryginale włoskie lody oraz wyjątkowe ciasta i desery.

Niezmiennie na III piętrze galerii znajdą Państwo 2 lokale gastronomiczne: markę Bioway oraz Subway oraz na II piętrze restauracja Billy's.

 

W drugiej połowie września strefa poszerzy swoją ofertę o smaczne dania kuchni tureckiej serwowane przez BERLIN DONER KEBAP. Docelowo w strefie MADISON FOOD ZONE do dyspozycji klientów oddanych zostanie 5 lokali gastronomicznych, uzupełnionych o 2 lokale z ofertą uzupełniającą.

 

Serdecznie zapraszamy do Madison Food Zone. Z okazji otwarcia nasze gastronomiczne marki przygotowały wiele ciekawych promocji. Oferty promocyjny znajdą państwo w:

 

  oferta data obowiązywania
Dom Czekolady Specjalność Domu Czekolady: -10% do 31.09.2017
czekolady pitne
czekoladowe fantazje
     
wszystkie kawy na bazie austrackiej kawy Julius Meinl (100% Arabiki) -10% do 31.09.2017
       
Ninja Rolls wszystkie handrolle -10% 28-31.07.2017
       
Like Thai jedzenie na wagę* -15% 25.07-31.07.2017
Happy Hour!  jedzenie na wagę* -30% w ostatniej godz. otwarcia do odwołania
       
Olimp jedzenie na wagę* -15% 25.07-31.07.2017
  Happy Hour! na jedzenie na wagę* 30% w ostatniej godz. otwarcia do odwołania
       
Subway BOGO na 15cm Sub'y     
Kup jednego Sub15* drugi gratis (naliczana cena droższego) do 30.09.2017
     
Sub30 z dowolnym kurczakiem* 15 zł do 30.09.2017 
       
       
       
Powyższe rabaty do wykorzystania wyłącznie na terenie Galerii Handlowej Madison z kuponem rabatowym (do zdobycia u hostessy w wybranych terminach)
* promocje nie łączą się